Gminny Ośrodek Pomocy
Społecznej w Gręboszowie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora Przejdź do mapy strony 2023-01-29 
Strona główna > Aktualności > Program społeczno-rozwojowy “Akademia Rozwoju”
Czytaj treśćartykułu Program społeczno-rozwojowy “Akademia Rozwoju”

Program społeczno-rozwojowy “Akademia Rozwoju”

Aktualności

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju rozpoczyna  Program społeczno-rozwojowy “Akademia Rozwoju”, którego celem jest wsparcie kobiet poprzez edukację, przekazywanie wiedzy i praktycznych umiejętności cenionych na rynku pracy. Fundacja planuje zrealizować ten cel poprzez zapewnienie wszystkim uczestnikom bezpłatnych szkoleń i warsztatów online. Zajęcia będą miały charakter warsztatowy – program edukacyjny przewiduje naukę obsługi wygodnych narzędzi internetowych, które są przydatne w rozwoju zawodowym.Uczestniczki dowiedzą się miedzy innymi, jak wykorzystać narzędzia online, tworzyć i zarządzać stronami www czy samodzielnie stworzyć chatbot i go zaimplementować  na stronie internetowej. Dodatkowo, uczestniczki poznają podstawy prowadzenia działalności gospodarczej od strony finansowej i prawnej, a także dowiedzą się jak korzystać z metod myślenia projektowego (design thinking) we własnych projektach społecznych i zawodowych. W ramach programu zapewnione będą również dodatkowe konsultacje z edukatorami, spotkania społecznościowe oraz sesje mentoringowe i coaching zawodowy dla kobieta w różnym wieku.

Rejestracja do programu odbywa się poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie: https://fundacjapfr.pl/akademia_rozwoju

Dzięki rejestracji, każda z uczestniczek otrzyma dostęp do zajęć i dodatkowych materiałów edukacyjnych. Ponadto, osoby zarejestrowane w programie zostaną zaproszone do udziału w wydarzeniach społecznościowych – spotkaniach z mentorami, coachami – podczas których otrzymają dodatkowe wsparcie motywacyjne i szansę na wzmocnienie swoich relacji społecznych i biznesowych.

 

 

Wprowadzenie: Katarzyna Janowiec 01.03.2022 r.