Gminny Ośrodek Pomocy
Społecznej w Gręboszowie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora Przejdź do mapy strony 2022-12-02 
Strona główna > Aktualności > Organizacja pracy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gręboszowie
Czytaj treśćartykułu Organizacja pracy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gręboszowie

Organizacja pracy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gręboszowie

Aktualności

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną na terenie całej Polski od 22 marca do 9 kwietnia będą obowiązywać zaostrzone restrykcje, dlatego też informujemy mieszkańców o tymczasowej zmianie organizacji pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gręboszowie, która odbywać się będzie w tzw. trybie wewnętrznym. Bezpośrednia obsługa petentów zostaje ograniczona do minimum. Prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy. Prosimy, by załatwianie spraw urzędowych odłożyć w czasie.
W każdym przypadku konieczności przyjścia do Gminnego Ośrodek Pomocy Społecznej w Gręboszowie, prosimy o załatwianie spraw samodzielnie, bez osób towarzyszących z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa, w tym zachowania odpowiedniej odległości pomiędzy osobami, z założoną maseczką na twarz lub szalikiem, chustą w celu zasłonięcia ust i nosa (zasady obowiązkowe).
W związku z powyższym Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gręboszowie informuje, że dokumenty można przesyłać na adres e-mail: gops_greboszow@op.pl lub na elektroniczną skrzynkę podawczą Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  w Gręboszowie e-puap:/gopsgreboszow/skrytka, a wyjaśnienia uzyskać pod numerem telefonicznym: 14 641 60 27. Korespondencję prosimy pozostawiać w skrzynce podawczej znajdującej się przy wejściu do Ośrodka.

 

 

Opracowanie: Elżbieta Ciochoń

Wprowadzenie: Katarzyna Janowiec